Grąžinimo taisyklėsJeigu  Jūs įsigijote prekę, kuri Jums netinka, nedelsdami susisiekite su mumis ir informuokite apie savo problemą.


Keičiant ar grąžinant "Mummys sweet love" el.parduotuvėje įsigytas prekes, svarbu žinoti, kad:
1. Netikusias prekes grąžinti arba pakeisti kitomis galite per 7 kalendorines dienas nuo prekės įteikimo pirkėjui.
2. Keičiama arba grąžinama prekė asmeniškai arba per paštą ar kurjerius turi būti pristatyta mums. Pastaba: transportavimo ar prekės siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Už transportavimą ar siuntimą atsakingas pirkėjas.
3. Keičiama arba grąžinama prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, prekė turi būti nesugadinta, turi būti išsaugotos jos vartojamosios savybės bei prekinė išvaizda.
4. Jeigu grąžinta prekė atitinka jai keliamus reikalavimus (skaityti 3 punktą), per 14 kalendorinių dienų nuo keičiamos ar grąžinamos prekės gavimo pardavėjas  įsipareigoja pirkėjui išsiųsti naują išsirinktą prekę (vietoj netinkančios prekės) arba pervesti grąžintinus pinigus į Jūsų pateiktą sąskaitą.
5. Jeigu keičiant prekes susidaro kainų skirtumas, pirkėjas su pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.


Pastaba: pirkėjas keičiamą prekę(es) gali rinktis iš parduodamų prekių asortimento prekės keitimo momentu pateiktu el. parduotuvėje "Mummys sweet love".


Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės  prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti:
1. pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke; Pastaba: transportavimo ar prekės siuntimo išlaidas apmoka pardavėjas. Už siuntimą atsakingas pirkėjas. Vilniaus mieste pardavėjas pasiima pats.
2. atitinkamai sumažinti prekės kainą;
3. per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus.
4. Prekės, kurioms pardavimo momentu buvo taikoma nuolaida (akcijinė prekė, nuolaidų kuponas/kodas ir panašiai), yra nekeičiamos ir negrąžinamos.


Jei turite bet kokių klausimų dėl savo užsakymo, prašome susisiekti su mumis.


Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.


Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota, nedėvėta, be pašalinių kvapų, švari.